sobota, 7 stycznia 2012

Rozdział 7

Obudziła się i myślała o tamtych ostatnich dniach.Dziś była zaproszona na kolację w hotelu chłopaków.Była z tego powodu naprawdę szczęśliwa.Koleżanki pomogły jej się przygotować.Ubrała się w niebieską sukienkę i balerinki.Rozczesała swe włosy i związała w wysoką kitkę.Skropiła się słodkimi perfumami i była gotowa.Dziewczyny były bardzo podekscytowane.Czas szybko zleciał, była 17:30.Harry już czekał na dole w samochodzie.Zabrał dziewczynę do eleganckiej restauracji.Kelner wziął ich zamówienia i odszedł.
- Asiu, mam do ciebie pytanie...Nie długo mam wywiad i...chcę powiedzieć że jesteśmy razem.Co ty na to?
-Harry...To fajnie że chcesz mnie wszystkim przedstawić, ale...Ale jak zareagują twoje fanki?Będziemy mieć wtedy mniej prywatności i czasu dla siebie.Nie wiem czy to dobry pomysł.Powiedziała smutno.
-Asiu...Nie martw się.Ja to załatwię.Zadbam by wszystko było ok.Najważniejsze teraz jest że cię kocham a ty mnie.Powiedział trzymając ją za rękę.
Dziewczyna zgodziła się z nim , ale wciąż nie była pewna jego pomysłu.
Kelner przyniósł ich zamówienia.
-Hej...Wszystko będzie dobrze.Uspokajał ją.
Zjedli swoje dania i długo rozmawiali.
-No dobrze, możesz im powiedzieć.Ale ostrzegam nie lubię gdy dużo ludzi się mną interesuje!
-Dobrze , zapamiętam to.Powiedział i pogłaskał ją po dłoni.
Po kolacji odwiózł ją do domu.Dziewczyny szybko zauważyły że coś jest nie tak.Spokojnie wysłuchały jej i próbowały doradzić przyjaciółce.
-Asiu, Harry to mądry chłopak i wie co robi.Możesz mu zaufać.Powiedziała Daria.
-Myślisz że tego nie wiem?To prawda , on wie co robi,ale ja nadal boję się tego pomysłu.Zaczęła.
-Ale czego ty się boisz?Dziewczyno jemu zależy na tobie, nie zmarnuj tego!Myślisz że dlaczego on chce powiedzieć że cię ma ? Bo cię kocha , więc daj mu w tym szansę.Powiedziała zdenerwowana Ola.
-Wiem , wiem.Ale muszę to jeszcze przemyśleć.Odpowiedziała koleżankom.
Położyła się na łóżku i rozmyślała jak to może się skończyć.Widziała plusy i minusy.Ale za bardzo go kochała by nie powiedzieć światu i być szczęśliwą.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz